KUM 2011 RAMHLUN BRANCH KTP SUB-COMMITTEE PENG HRANG HRANGA CHANVO NEITUTE

 

I.          PROGRAMME  COMMITTEE :-

            Chairman                      :           Tv. Lalchhanhima, Asst. Leader

            Secretary                      :           Tv. Rosangliana, Asst. Secretary

            Members                      :

         1) Tv. Lalramchuana             2) Tv. H. Lalnunfela         3) Nl. Lianthangpuii     

         4) Pu R. Lalchhuanmawia     5) Nl. Lalringzuali             6) Tv. H. Lalnunsanga

         7) Nl. H. Lalnunpari              8) Pu Zomuana Ralte        9) Pu Vanlalnghaka

10) Nl. Lalhlupuiii Sailo   11) Tv. H. Lalrosanga, Editor, Hermon Daifim

 

II.        HERMON  DAIFIM  EDITORIAL  BOARD :-

            Editor                           :           Tv. H. Lalrosanga

            Joint Editors                 :           1) Nl. Vanlalmalsawmi

                                                                2) Nl. Esther B. Lalthannguri

                                                                3) Tv. Lallawmsiama

                                                                4) Tv. Lalbiaktluanga

            Contributing Editor       :           Tv. Rosangliana, Asst. Secretary

            Manager                          :           Nl. Lalhlupuii Sailo

            Production Managers    :           1) Tv. Lianzama

                                                                   2) Tv. Vanlalawmpuia

 

III.       EVANGELICAL  CELL :-

            Chairman                      :           Tv. Robert VL Hmangaihsanga

            Secretary                      :           Nl. C. Lalruatfeli

            Members                      :

1) Tv. Lalzarmawia (B-8)          2) Tv. Vannunzira              3) Pu F. Zothansanga              

4) Pu R. Lalhruaitluanga          5) Tv. R.K. Lalthasanga    6) Tv. Lalrohlua           
7) Tv. Lalthansanga                 8) Nl. M.S. Dawngliani      9) Nl. T. Lalkhumtiri                 10) Nl. C. Lalthakimi                11) Nl. Lalthuampuii Ralte   12) Nl. HC Lalnunpuii
13) Nl. Zoremthangi                14) Nl. H. Lalkhumtiri           15) Nl. Zodinsangi
16) Branch Office Bearers

 

IV.       REFRESHMENT  SUB-COMMITTEE :-

            Chairman                      :           Nl. Lalringzuali

            Secretary                      :           Tv. H. Lalnunsanga

            Members                      :

                  1) Nl. Lianthangpuii         2) Nl. F. Lalchhandami          3) Nl. R. Lalroengi  

4) Nl. K. Laldinpuii          5) Nl. Lianhmingthangi          6) Nl. K. Lalmuanpuii

7) Nl. PC Lalzirliani          8) Nl. Baby Rotluangzeli       9) Nl. Lalthasangi Tlau

10) Nl. H. Lalthlengliani  11) Pu R. Lalchhuanmawia  12) Tv. Laldampuia

13) Tv. Lallawmzuala   14) Tv. Malsawma Hauhnar 15) Tv. George Lalrinpuia

16) Tv. Francis Zoengmawia    17) Tv. C. Lalawmpuia

 

V.        INSTRUMENTS  &  PROPERTIES  SUB-COMMITTEE :-

            Chairman                      :           Pu R. Lalchhuanmawia, Finance Secretary

            Secretary                      :           Tv. Lalrammawia Hrahsel

            Members                      :

1) Tv. David Lalsangliana      2) Tv. H. Lalmalsawma    3) Tv. H. Zohmingliana

4) Tv. P.C. Lalremruata            5) Tv. B. Laldinpuia         6) Tv. R. Lalremruata

7) Tv. Reuben Malsawmkima  8) Tv. J. Lalramchhana   9) Tv. K. Lalnunpuia

10) Tv. K. Lalrammawia           11) Tv. Lalchhuanawma  12) Tv. Lalrozama

                  13) Tv. C. Vanlalchhuanga     14) Pu H. Vanlalthuama  15) Tv. R. Malsawmkima

16) Tv. K. Mangchungnunga   17) Branch Leader & Secretary

 

VI.       GOLDEN  JUBILEE  ORGANISING COMMITTEE :-

            Chairman                      :           Tv. Lalramchuana, Leader

            Secretary                      :           Tv. Rosangliana, Asst. Secretary

            Members                      :

            1) Tv. Lalchhanhima           2) Tv. H. Lalnunfela   3) Nl. Lianthangpuii                 

            4) Pu R. Lalchhuanmawia   5) Nl. Lalringzuali       6) Pu Vanlalnghaka   

           7) Tv. H. Lalnunsanga       8)  Dr. F. Vanlalthlamuana  9) Nl. H. Lalnunpari 

          10) Nl. Vanlalruati Sailo 

11) Golden Jubilee Sub-Committee hrang hrang Chairman leh Secretary-te.

                 1) Nl. Lalhlupuii Sailo   – Ruai & Refreshment – Secy. 

2) Nl. C. Lalruatfeli                   – Reception & Ushering – Secy.

3) Tv. Lalrammawia Hrahsel     – Music, Light & Sound – Chairman

4) Tv. David Lalsangliana          – Music, Light & Sound – Secy. 

5) Tv. H. Lalmalsawma – Sports – Chairman

6) Tv. Lallawmzuala                  – Sports – Secy.

7) Tv. Vannunzira                     – Sanitation – Secy.

                 8) Tv. H. Lalrosanga                 – Info. & Publicity – Secy.

                9) Tv. Laldampuia                    – Decoration – Chairman

              10) Nl. R. Lalroengi                  – Decoration – Secy.

 

VII.     KRISTIAN  THALAI  AGENT (Jan. 2011 - Dec. 2011) :

      -        Tv. Lalzarmawia

KTP innghahna châng

Thil tha ti atan Krista Isuaah chuan siama awmin ama kut chhuak kan ni si a; chu thil tha tih chu kan awmna turin Pathianin a buatsaih lawk a ni. Ephesi 2:10.

SANA

relojes web clock for blog

Website tlawh tawh zat

Khawi ram atangin nge visitor awm tawh

free counters

LATEST NEWS

Ramhlun Pastor Bial KTP Conference Vawi 14-na chu Ramhlun Vengchhak Kohhran Biak Inah ni 27-29 January, 2012 chhung khan hman a ni a, Bialtu Pastor (Ramhlun Bial) kan la neih rih loh avangin Rev. C. Lalsangliana, Ramhlun North Bialtu in min hmui rih a, chuvang chuan KTP Conference pawh hi a hun aia tlaiah sawn a ni a, Conference hlimawn tak hman a ni.

Kan Branch Committee Member Nl. F. Lalchhandami te chhungkua chuan Zemabawk, Lungbial lamah min insawn san ta. Tin, Committee Member, Nl. Lalthasangi Tlau pawhin ni 3.2.2012 (Zirtawpni) hian Zonunmawia, Republic Veng chu Kohhran Danthianghlimin a nei bawk a, Committee Member-te min awmbosan tur hi kan uiin kan ngai dawn hle a ni.

Jubilee pual ran thawh

Golden Jubilee puala ran thawh tawh zat ( A luh belh reng avangin a chhiah a la hriat lo a ni) : (Tun ami hi Ni 6.8.2011 thleng a mi a ni e.)

Bawng   - 4

Vawk      - 16

Ar            - 62

Sangha  - 5


Kum 2011-2012 Bial KTP Hruaitu turte :

Office Bearers :

Leader : Tv. Lalramchuana

Asst. Leade : Pu Laldinliana Sailo

Secretary : Pu T. Lalawmpuia

Asst. Secretary : Pu Lalrochanga

Treasurer : Nl. Lalringzuali

Fin. Secretary : Tv. Lalchhanhima

 

Kan Branch atanga Bial Comt Member turte :

1. Tv. Rosangliana

2. Tv. H. Lalnunfela

3. Pu R. Lalchhuanmawia

4. Pu Zomuana Ralte

5. Nl. H. Lalnunpari

6. Pu Vanlalnghaka

BRANCH CHURCH HAWNG : Ni 5.9.2010 (Pathianni) chawhnu khan Ramhlun Vengchung Branch Church hawnna neih a ni a, Bial Chairman in hawnna neiin Ramhlun South Kohhran Zaipawlin hla an rem a ni. Branch church hian a hranin Nilai inkhawm leh zing tawngtai inkhawm an hmang hrang tawh dawn a ni.

JUBILEE KTP PUAL INKHAWM : Ni 26.8.2010 (Ningani) zan hi Kohhran Golden Jubilee kan lawm turah KTP Pual inkhawma hun hman tur a ni a, Ramhlun KTP Leader hmasaber Rev. Lalthangliana'n thu a rawn sawi ang.

Visitor Comment suasam : Kan Kohhran website www.ramhlunkohhran.org chu mi tu tih hriatloh ten Visitor Comments-ah thil tha lo tak tak an lo link kual chu paih fai tawh a ni e.

Joint OB Meeting : Ni 10.8.2010 (Thawhlehni) tlai khan Branch OB te leh Sumsuih OB te chuan Joint Meeting Sumsuih-ah an nei a, kan Branch OB te hi Pro Pastor Lalmuankima Pautu in ava tawiawm nghe nghe a, ruah sur chungin zan dar 11:30 velah an lo kir leh a ni. Zing dar 2:00 velah tluang takin an lo thleng leh a ni.

BRANCH DAY SPORTS : Ni 14.8.2010 (Inrinni) nileng khan Durtlang Field-ah Branch Day Sports neih a ni a, Item hrang hrangah House inelna neih a ni a, Branch Committee Memberte leh Pavalai Pawl ten Football Exhibition Match an khel a, Pavalai Pawl lamin 2 - 1 in hnehna an chang ta a ni.